Αυτοί είναι οι Μαθηματικοί που προσλήφθηκαν ως αναπληρωτές

 

Από το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων ανακοινώθηκαν τα ονόματα των 3.737 εκπαιδευτικών στη Δευτεροβάθμια Ειδική Αγωγή και Εκπαίδευση και Γενική Εκπαίδευση ως προσωρινών αναπληρωτών για το διδακτικό έτος 2019-2020 ότι για το διδακτικό έτος 2019-2020 .

Δείτε παρακάτω τα ονόματα  των μαθηματικών και τις περιοχές που προσλήφθηκαν:

Α/Α ΡΟΗΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΛΑΔΟΣ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ
1 ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΠΕ03 Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
2 ΣΙΜΙΤΣΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΕ03 ΔΡΑΜΑΣ (Δ.Ε.)
3 ΤΣΙΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ03 ΛΑΡΙΣΑΣ (Δ.Ε.)
4 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΕ03 ΔΡΑΜΑΣ (Δ.Ε.) – Μειωμένου Ωραρίου
5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ03 Α΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.) – Μειωμένου Ωραρίου
6 ΠΕΡΙΔΗ ΣΟΦΙΑ ΠΕ03 ΗΛΕΙΑΣ (Δ.Ε.)
7 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕ03 Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
8 ΔΗΜΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ03 ΗΛΕΙΑΣ (Δ.Ε.)
9 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΘΗΝΑ ΠΕ03 Α΄ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ (Δ.Ε.)
10 ΜΕΤΑΞΙΩΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΕ03 ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ (Δ.Ε.)
11 ΡΕΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ03 ΗΛΕΙΑΣ (Δ.Ε.)
12 ΟΞΟΥΖΗ ΣΥΡΜΑΤΕΝΙΑ ΠΕ03 ΗΜΑΘΙΑΣ (Δ.Ε.)
13 ΤΣΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ ΠΕ03 ΡΟΔΟΠΗΣ (Δ.Ε.)
14 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ03 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (Δ.Ε.)
15 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ03 ΗΛΕΙΑΣ (Δ.Ε.)
16 ΔΑΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ03 Α΄ ΚΑΒΑΛΑΣ (Δ.Ε.)
17 ΤΣΙΩΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ03 ΚΟΖΑΝΗΣ (Δ.Ε.)
18 ΣΚΑΡΤΣΩΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ03 ΑΧΑΪΑΣ (Δ.Ε.)
19 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΠΕ03 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (Δ.Ε.)
20 ΚΑΖΑΚΟΒΑ ΓΙΑΝΝΑ ΠΕ03 ΠΕΛΛΑΣ (Δ.Ε.) – Μειωμένου Ωραρίου
21 ΣΤΕΦΟΥΔΗ ΑΝΑΤΟΛΗ ΠΕ03 Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
22 ΚΑΛΛΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ03 ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ (Δ.Ε.)
23 ΚΑΡΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ03 ΠΙΕΡΙΑΣ (Δ.Ε.) – Μειωμένου Ωραρίου
24 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03 ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ (Δ.Ε.)
25 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ03 ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ (Δ.Ε.)
26 ΑΜΑΞΗΛΑΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ03 ΣΕΡΡΩΝ (Δ.Ε.) – Μειωμένου Ωραρίου
27 ΜΗΤΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ03 ΦΛΩΡΙΝΑΣ (Δ.Ε.)
28 ΠΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ03 ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ (Δ.Ε.)
29 ΣΑΚΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕ03 ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Δ.Ε.)
30 ΓΚΑΤΖΟΦΛΙΑ ΑΝΝΑ ΠΕ03 ΚΟΖΑΝΗΣ (Δ.Ε.)
31 ΜΗΛΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03 Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
32 ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ03 ΚΙΛΚΙΣ (Δ.Ε.)
33 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ03 ΒΟΙΩΤΙΑΣ (Δ.Ε.)
34 ΚΑΤΕΡΓΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΕ03 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Δ.Ε.)
35 ΒΟΥΤΣΚΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ03 Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
36 ΜΗΛΙΑΡΟΝΙΚΟΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ03 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Δ.Ε.)
37 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΠΕ03 ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ (Δ.Ε.)
38 ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ03 ΒΟΙΩΤΙΑΣ (Δ.Ε.) – Μειωμένου Ωραρίου
39 ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ03 ΚΙΛΚΙΣ (Δ.Ε.)
40 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ03 Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
41 ΠΙΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΕ03 ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (Δ.Ε.) – Μειωμένου Ωραρίου
42 ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ03 ΑΡΤΑΣ (Δ.Ε.)
43 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ03 Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
44 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ03 ΚΙΛΚΙΣ (Δ.Ε.)
45 ΣΜΕΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ03 ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ (Δ.Ε.) – Μειωμένου Ωραρίου
46 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ03 Β΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
47 ΚΕΡΖΕΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ03 ΡΟΔΟΠΗΣ (Δ.Ε.)
48 ΣΟΥΛΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕ03 ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (Δ.Ε.)
49 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕ03 Α΄ ΚΑΒΑΛΑΣ (Δ.Ε.) – Μειωμένου Ωραρίου
50 ΚΑΓΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ03 Β΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
51 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ ΠΕ03 Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
52 ΔΡΟΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ03 Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
53 ΦΑΣΑΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ03 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Δ.Ε.)
54 ΝΟΥΒΕΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ03 Β΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.)
55 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ03 ΞΑΝΘΗΣ (Δ.Ε.)
56 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΠΕ03 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Δ.Ε.)
57 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ03 Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
58 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ03 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
59 ΑΤΤΑΡΤ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ03 Α΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.)
60 ΑΤΤΑΡΤ ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΕ03 Α΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.)
61 ΠΟΥΛΕΖΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ03 Α΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
62 ΣΤΑΤΗΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕ03 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Δ.Ε.)
64 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ03 Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
65 ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ03 Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
66 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ03 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
67 ΝΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ03 Β΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.)
68 ΔΟΥΛΗ ΜΑΡΙΓΩ ΠΕ03 Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.)
69 ΘΩΜΑ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ03 Α΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
70 ΓΟΥΜΕΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ03 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Δ.Ε.)
71 ΤΣΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ03 ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
72 ΜΑΡΚΟΥΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΕ03 Α΄ ΠΕΙΡΑΙΑ (Δ.Ε.)
73 ΧΟΡΤΑΡΕΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕ03 Α΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.)
74 ΜΟΣΧΟΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ03 Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.)
75 ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ03 Α΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.)
76 ΒΟΥΤΣΙΝΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ ΠΕ03 Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.)
77 ΚΡΑΝΙΩΤΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ ΠΕ03 Β΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.)
79 ΛΙΒΕΡΙΑΔΟΥ ΝΙΚΗ ΠΕ03 ΡΟΔΟΠΗΣ (Δ.Ε.)
81 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΕ03 Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.)
82 ΚΑΠΕΛΛΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕ03 Α΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.)
83 ΑΤΜΑΤΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΠΕ03 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
84 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ03 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
85 ΤΖΕΛΗ ΤΑΝΙΑ ΠΕ03 ΞΑΝΘΗΣ (Δ.Ε.)
86 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03 Α΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.)
87 ΜΑΥΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ03 ΧΑΝΙΩΝ (Δ.Ε.)
88 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΕ03 ΧΑΝΙΩΝ (Δ.Ε.)
89 ΜΑΓΓΕΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ03 Α΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.)
90 ΣΙΝΑΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ03 Α΄ ΠΕΙΡΑΙΑ (Δ.Ε.)
91 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ03 ΧΑΝΙΩΝ (Δ.Ε.)
92 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΕ03 Α΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.)
93 ΔΡΟΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ03 Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.)
94 ΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ03 ΡΟΔΟΠΗΣ (Δ.Ε.) – Μειωμένου Ωραρίου
95 ΠΑΛΙΒΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕ03 Α΄ ΠΕΙΡΑΙΑ (Δ.Ε.)
96 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕ03 Α΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
97 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ03 Α΄ ΠΕΙΡΑΙΑ (Δ.Ε.)
98 ΓΡΗΓΟΡΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ03 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
101 ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ03 Α΄ ΠΕΙΡΑΙΑ (Δ.Ε.)
102 ΡΟΒΙΘΑΚΗ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΠΕ03 ΧΑΝΙΩΝ (Δ.Ε.)
103 ΧΑΜΗΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕ03 ΛΑΣΙΘΙΟΥ (Δ.Ε.)
104 ΑΣΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΕ03 ΠΙΕΡΙΑΣ (Δ.Ε.) – Μειωμένου Ωραρίου
105 ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ03 Β΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.)
106 ΣΧΙΖΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ03 Α΄ ΠΕΙΡΑΙΑ (Δ.Ε.)
107 ΔΑΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ03 ΛΑΣΙΘΙΟΥ (Δ.Ε.)
108 ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΠΕ03 Α΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.)
109 ΚΙΤΕΑ ΟΛΓΑ ΠΕ03 Α΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.)
110 ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ03 ΦΩΚΙΔΑΣ (Δ.Ε.) – Μειωμένου Ωραρίου
111 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ03 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Δ.Ε.)
112 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ03 ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
113 ΛΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ03 Α΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.)
115 ΚΟΥΤΣΙΒΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ03 Α΄ ΠΕΙΡΑΙΑ (Δ.Ε.)
116 ΧΑΛΚΙΑ ΣΟΦΙΑ ΠΕ03 Α΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
117 ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ03 Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.)
118 ΧΑΝΤΑΜΠΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΕ03 ΧΑΝΙΩΝ (Δ.Ε.)
119 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕ03 ΧΑΝΙΩΝ (Δ.Ε.)
120 ΜΑΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕ03 ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ (Δ.Ε.)
121 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03 Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.)
122 ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΠΕ03 Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.)
123 ΚΑΡΑΣΜΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΕ03 Α΄ ΠΕΙΡΑΙΑ (Δ.Ε.)
124 ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΕ03 Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.) – Μειωμένου Ωραρίου
125 ΜΑΓΙΟΛΑΔΙΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΕ03 Α΄ ΚΕΡΚΥΡΑΣ (Δ.Ε.)
126 ΑΤΤΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕ03 ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Δ.Ε.)
127 ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ03 Β΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
128 ΣΠΑΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΠΕ03 Α΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
129 ΝΙΚΑ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ ΠΕ03 Β΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
130 ΤΣΑΝΤΗΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ03 Α΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
131 ΓΡΙΜΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕ03 Α΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
132 ΜΩΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΠΕ03 Α΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
133 ΧΟΥΔΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΕ03 ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Δ.Ε.)
134 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΠΕ03 Α΄ ΣΑΜΟΥ (Δ.Ε.) – Μειωμένου Ωραρίου
135 ΧΟΥΣΙΑΔΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕ03 ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
136 ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ03 Α΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
137 ΑΥΓΟΥΣΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ03 ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
138 ΒΑΛΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕ03 Β΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
139 ΒΙΓΚΛΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ03 ΛΑΚΩΝΙΑΣ (Δ.Ε.) – Μειωμένου Ωραρίου
140 ΦΙΛΙΠΠΗ ΑΝΝΑ ΠΕ03 Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.) – Μειωμένου Ωραρίου
141 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΠΕ03 Δ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.) – Μειωμένου Ωραρίου
142 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ03 Β΄ ΠΕΙΡΑΙΑ (Δ.Ε.)
143 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ03 ΑΡΚΑΔΙΑΣ (Δ.Ε.)
144 ΚΑΜΠΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ03 Β΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
145 ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕ03 Β΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
146 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΕ03 ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Δ.Ε.)
147 ΚΑΝΑΒΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΕ03 ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
148 ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗ ΑΡΓΥΡΩ ΠΕ03 Α΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
149 ΑΓΡΑΦΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕ03 Α΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
150 ΒΑΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ03 ΛΑΣΙΘΙΟΥ (Δ.Ε.)
151 ΣΟΚΟΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΠΕ03 Α΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
152 ΓΕΡΟΣΤΑΘΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕ03 Α΄ ΕΥΒΟΙΑΣ (Δ.Ε.) – Μειωμένου Ωραρίου
153 ΣΑΜΠΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΕ03 Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.) – Μειωμένου Ωραρίου
154 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ03 ΦΩΚΙΔΑΣ (Δ.Ε.) – Μειωμένου Ωραρίου
155 ΑΡΑΠΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕ03 Α΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
156 ΑΝΑΒΑΛΟΓΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΕ03 Α΄ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (Δ.Ε.)
157 ΠΕΤΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03 Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.) – Μειωμένου Ωραρίου
158 ΚΟΡΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ03 Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.) – Μειωμένου Ωραρίου
160 ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΕ03 Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.) – Μειωμένου Ωραρίου
161 ΖΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ03 Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.) – Μειωμένου Ωραρίου
162 ΜΑΡΟΥΛΑΚΗ ΛΟΥΪΖΑ ΠΕ03 Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.) – Μειωμένου Ωραρίου
163 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ03 Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ (Δ.Ε.) – Μειωμένου Ωραρίου
164 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ03 Β΄ ΠΕΙΡΑΙΑ (Δ.Ε.)
165 ΠΡΕΚΑΤΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕ03 Β΄ ΠΕΙΡΑΙΑ (Δ.Ε.)
166 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ03 ΧΑΝΙΩΝ (Δ.Ε.) – Μειωμένου Ωραρίου
167 ΠΟΝΤΙΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΕ03 Α΄ ΕΒΡΟΥ (Δ.Ε.)
168 ΚΟΤΤΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ03 ΑΡΚΑΔΙΑΣ (Δ.Ε.) – Μειωμένου Ωραρίου
169 ΠΑΝΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ03 Α΄ ΕΒΡΟΥ (Δ.Ε.)
170 ΚΥΡΙΤΣΑΚΗ ΜΕΤΑΞΙΑ ΠΕ03 Α΄ ΕΒΡΟΥ (Δ.Ε.)
171 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΝΝΑ ΠΕ03 Α΄ ΕΒΡΟΥ (Δ.Ε.)
172 ΔΟΜΠΑΖΗ ΦΑΝΗ ΠΕ03 Α΄ ΕΒΡΟΥ (Δ.Ε.)
173 ΤΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ03 Δ΄ ΚΥΚΛΑΔΩΝ (Δ.Ε.)
174 ΠΑΛΑΙΟΚΑΡΙΤΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΠΕ03 Α΄ ΚΥΚΛΑΔΩΝ (Δ.Ε.)
175 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ03 Γ΄ ΚΥΚΛΑΔΩΝ (Δ.Ε.)
176 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03 Β΄ ΚΥΚΛΑΔΩΝ (Δ.Ε.)
177 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕ03 Γ΄ ΚΥΚΛΑΔΩΝ (Δ.Ε.) – Μειωμένου Ωραρίου

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *